dowolna

Mieszkania do wynajęcia Katowice - Oferty wynajmu mieszkań

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 650 zł47,50 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ( bez pośredników ) apartament wyposażony w klimatyzację na Osiedlu Nowa Słoneczna w Katowicach, blisko silesia city center , apartament składa się z 2 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 359 zł66,35 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 39a w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 942 zł82,43 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41n w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł39,19 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m , zlokalizowanego przy ul. Książęcej 29 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 690 zł39 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię lokalu składa się oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny pokój z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Katowic, przy ul. Młyńskiej 3. Lokal znajduje się na III piętrze zadbanego, ocieplonego budynku z domofonem, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego miejsca w Katowicach dla siebie czy dla rodziny, a może dla pracowników ? To może zainteresuję cie ta oferta, zapoznaj się ze szczegółami i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwsza Dzielnica - apartament 3pokojowy z 2 balkonami w centrum Katowic dostępny od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynaju lokalu mieszkalnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach , blisko centrum, parku Śląskiego na osiedlu chronionym Dębowe Tarasy Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz. For rent Apartament na Dębowych Tarasach, johna Baildona 20b ( III etap ) * powierzchnia 50 m2 * salon z aneksem kuchenny z wyjściem na balkon , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Katowicach przy al. Roździeńskiego (os. Gwiazdy). Mieszkanie po remoncie. Idealne dla studentów Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Brynowskiej 86. Uprzejmie proszę o szczegółowe zapoznanie się z ofertą, przed dalszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 990 zł43,60 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię nieruchomości składa się oddzielna sypialnia z garderobą, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł25,70 m² 44,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Ligockiej 6. Mieszkanie utrzymane jest w ciepłej stylistyce mid century - wnętrze jest spójne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 850 zł28,27 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Nova Mikołowska, ul. Strzelecka. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,62 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, stylowe, dwupokojowe mieszkanie na Nikiszowcu, ul. Szopienicka 15C. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - przestronnej, samodzielnej kuchni na wymiar z wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł17 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,80 m² 50,26 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 37,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Katowicach w dzielnicy Koszutka przy ul. Grażyńskiego. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament 2 pokoje | centrum katowic | smart design Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny styl z niskimi kosztami utrzymania? Ten 30-metrowy apartament w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice bażantów. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Oferujemy do wynajmu apartament na nowym osiedlu Bażantowo w Katowicach ( ul.Bażantów 41). Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł85 m² 14,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85m2, zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł70 m² 11,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo komfortowy apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie ma powierzchnię 70m2, usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo komfortowy apartament trzypokojowy na najnowszym etapie osiedla "francuska Park" w Katowicach przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie ma powierzchnię 58m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Malownik w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł38,70 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z loggią | Katowice - Koszutka | blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł91 m² 21,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub na firmę numer oferty W biurze: wlvcm7610 Oferujemy do wynajęcia apartament zlokalizowany Katowicach - dzielnicy Brynów, na prestiżowym osiedlu Ptasim. Lokal o powierzchni.