dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 715 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 715 ogłoszeń

12 000 000 zł38 168 m² 314,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Katowicach, w rejonie ul. Transportowców, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Katowice Centrum al. Roździeńskiego osiedle gwiazdy - 3 pokoje / 60m2 + Balkon we speak english cena do negocjacji! top lokalizacja! Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,20 m² 7 053,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,2 m , zlokalizowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w Katowicach - Ligocie, przy ul. Kłodnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 720 m , położona w południowej części Katowice, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

503 313 zł49,33 m² 10 202,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł38,50 m² 10 311,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w Śródmieściu Katowic, przy ul. Styczyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze nowego budynku przy ul. Bytkowskiej 103a Mieszkanie w pełni wyposażone, posiada klimatyzację (2 pokoje),.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Tysiąclecia 1 w Katowicach na 16/16 pietrze w bloku z winda ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

** 3 pokoje, 48mkw, katowice Kłodnicka 72** mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać dla państwa zgodnie Z waszymi założeniami :) planowany koniec remontu 13.06 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł35,68 m² 11 182,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 36 m , z funkcjonalnym układem dającym możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Przestrzeń dobrze doświetlona i ustawna, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 747 zł42,86 m² 11 799,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 840 zł24,40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 584 zł51,23 m² 10 200,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 487 000 zł225 m² 6 608,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: katowice Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowy Powierzchnia domu: 225 m Powierzchnia działki: 926 m Cena: 1 487 000 zł Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł15,90 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 15,90 m2 znajdujący się w świeżo wyremontowanym budynku w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 792 m2 położoną w Katowicach przy ulicy Słonecznikowej. W obowiązującym mpzp teren oznaczony 11mn - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł231,27 m² 9 080,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** Ul. Stabika, prestiżowa, spokojna i zielona lokalizacja! ** reprezentacyjna willa, nowoczesna bryła ** dwustanowiskowy garaż ** 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 840 zł24,40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 24,4 m z własnym ogródkiem, położona na parterze nowej inwestycji oddawanej w 2026 roku w Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice brynów - ul. Brynowska - 44m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica + do wejścia we speak english Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł38,68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł42,20 m² 4 312,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 w Katowicach przy ulicy Pokoju. Duży potencjał do aranżacji układu pomieszczeń. Mieszkanie: - powierzchnia: 42,20 m . - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 323 zł51,88 m² 10 896,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł41 m² 11 121,95 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 602 m² 214,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka o łącznej powierzchni 5602 m w skład której wchodzą działki 1652/86, 1651/86, 1650/86, zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 185 zł27,05 m² 10 949,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 546 m² 197,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m , w skład których wchodzą działki nr 50/4, 1, 52/2, zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie biura sprzedaży Nie płacisz prowizji Nowe, wyposażone mieszkania na sprzedaż w pięknej wyremontowanej kamienicy w ścisłym centrum. Top lokalizacja do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł33,39 m² 9 164,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***rezerwacja*** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34mkw, zlokalizowane w Katowicach Koszutce przy ulicy Ordona. Oferta idealna zarówno jako mieszkanie na start, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 314 zł79,90 m² 10 854,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokoje + ogród 88M2 na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł49,42 m² 9 307,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49,42 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 433 zł47,15 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m znajdujące się na parterze w dwu piętrowym w bloku po termomodernizacji, katowice ul. Karliczka 37. Budynek kameralny, zaledwie dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 382 zł40,99 m² 11 133,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 566 zł78,42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe Apartamenty na Osiedlu Dworska - Ptasie, katowice Brynów Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję i naturę .Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł54,39 m² 7 813,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy Katowic - Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, budynku który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 615 zł36,60 m² 12 667,08 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł25 941 m² 192,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa / inwestycyjna w Katowicach o łącznej powierzchni 25 941 m2 Nieruchomość gruntowa położona w atrakcyjnej okolicy pod kontem komercyjno-inwestycyjnym.