dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

69 999 zł16 m² 4 374,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany w Katowicach przy ul. Przodowników, w miejscu, gdzie wygoda spotyka funkcjonalność. To nie jest blaszane schowanko na cztery koła, tylko prawdziwy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133,81 m² 10 387,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja jako idealna lokata kapitału - najem krótkoterminowy lub długoterminiowy. Oferta tylko w estatestreet. Lokalizacja: ul. 3 maja, zaledwie kilka kroków od rynku. Samo centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł39,68 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: ul. Broniewskiego Mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka. Idealne miejsce do mieszkania! Spokój i cisza za oknami, blisko do ścisłego centrum i węzłów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,30 m² 8 617,71 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

809 076 zł70,60 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 570 zł60 m² 9 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Dostępne inne układy w tej inwestycji. Dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54,74 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,12 m² 16 536,27 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetna oferta dla inwestora lub studenta! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone studio zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 400 zł55,60 m² 11 086,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 834 zł66,68 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 610 zł35,10 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 372 zł29,13 m² 13 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł87,56 m² 9 936,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 87.56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ulicy Batorego w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie można podzielić na Dwupak. Mieszkanie składa się z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 356 zł33,38 m² 11 214,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 750 zł159,50 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,10 m² 10 176,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 053 zł46,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,53 m² 6 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 59,53 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: z sieci Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 462 zł51 m² 11 440,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31 m² 14 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Meteorologów develia ceglana park wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie posiada 31 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 757 zł46,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje przy Parku Zadole | Ville Garden | Premium opis inwestycji Zapraszamy do Ville Garden wyjątkowej enklawy spokoju w katowickiej Ligocie. Inwestycja przy ul. Studenckiej 19 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku pcc oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,10 m² 16 475,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W znakomitej lokalizacji! znajdź idealne mieszkanie W standardzie premium W nowej ikonie katowic wielufunkcyjny kompleks - 27 kondygnacji mieszkalnych! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 943 zł39,23 m² 11 469,36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 245 zł56,10 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, osiedle Odrodzenia "manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,10 m² 7 365,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przeznaczone do remontu w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji położone w Katowicach, przy ul. Kotlarza. Powierzchnia: 50,1 m2 Ilość pokoi: 3 Kuchnia: widna.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,50 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje,balkon!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Katowic na osiedlu Gwazdy przy ul. Roździeńskiego ,usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu. Lokal o pow. 56,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - francuska park ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł43,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 43,30 m2 położonego na 14 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,20 m² 10 198,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie w Katowicach przy ul. Piastowskiej. Atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 655 zł44,12 m² 12 843,50 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Obecnie W promocji Szukasz nieruchomości, która realnie pracuje na Ciebie? Ta oferta została przygotowaną z myślą o świadomych inwestorach, którzy chcą maksymalizować zyski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,52 m² 9 778,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 010 zł84,15 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.