dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 733 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 733 ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 339 zł33,40 m² 15 099,97 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato | nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 461 zł41,67 m² 13 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 758 zł57,95 m² 10 763,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

545 119 zł50,46 m² 10 802,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 766 zł64,87 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne mieszkanie 2w1 , inwestycyjne Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy Apartament z Panoramicznym Widokiem w Global Apartments Katowice! Cena: 699 000 pln Lokalizacja: global Apartments, katowice ikona nowoczesności w centrum miasta. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 466 zł68,78 m² 10 474,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 460 zł64,10 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł16 m² 4 374,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany w Katowicach przy ul. Przodowników, w miejscu, gdzie wygoda spotyka funkcjonalność. To nie jest blaszane schowanko na cztery koła, tylko prawdziwy,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł39,68 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: ul. Broniewskiego Mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka. Idealne miejsce do mieszkania! Spokój i cisza za oknami, blisko do ścisłego centrum i węzłów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,30 m² 8 617,71 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 570 zł60 m² 9 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Dostępne inne układy w tej inwestycji. Dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54,74 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,12 m² 16 536,27 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetna oferta dla inwestora lub studenta! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone studio zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 834 zł66,68 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 372 zł29,13 m² 13 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł87,56 m² 9 936,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 87.56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ulicy Batorego w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie można podzielić na Dwupak. Mieszkanie składa się z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 356 zł33,38 m² 11 214,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 750 zł159,50 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 053 zł46,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,53 m² 6 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 59,53 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: z sieci Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 462 zł51 m² 11 440,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31 m² 14 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Meteorologów develia ceglana park wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie posiada 31 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 757 zł46,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje przy Parku Zadole | Ville Garden | Premium opis inwestycji Zapraszamy do Ville Garden wyjątkowej enklawy spokoju w katowickiej Ligocie. Inwestycja przy ul. Studenckiej 19 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku pcc oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,10 m² 16 475,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W znakomitej lokalizacji! znajdź idealne mieszkanie W standardzie premium W nowej ikonie katowic wielufunkcyjny kompleks - 27 kondygnacji mieszkalnych! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł570 m² 1 331,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 570 m (0,0570 ha), zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych i zacisznych części Katowic Ligocie, przy ul. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 245 zł56,10 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,10 m² 7 365,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przeznaczone do remontu w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji położone w Katowicach, przy ul. Kotlarza. Powierzchnia: 50,1 m2 Ilość pokoi: 3 Kuchnia: widna.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,50 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje,balkon!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Katowic na osiedlu Gwazdy przy ul. Roździeńskiego ,usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu. Lokal o pow. 56,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - francuska park ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,66 m² 5 601,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja - kompleks 3 murowanych garaży Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech garaży murowanych , zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Reymonta. To nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł43,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 43,30 m2 położonego na 14 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.