dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 726 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 726 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 55 m2 w ścisłym centrum Katowic róg ul. Andrzeja i Kościuszki. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie mieszczące się w kamienicy na III piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Katowice, załęże (ul. Jana Wyplera) Duże, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60,87 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenie! wyposażenie W cenie! Mieszkanie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego o pow. 51 m2 po generalnym remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 000 zł80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta w sąsiedztwie zielonej enklawy, jaką jest Dolina Trzech Stawów powstała inwestycja zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam do zaoferowania apartament składający się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, dwóch pokoi, łazienki, balkonu i loggii. Przedpokój z pokojem łączy zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 875 zł28,87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 zlokalizowane na 2 piętrze pięknej Kamienicy Z Windą w najlepszej okolicy śródmieścia Katowic. Mieszkanie posiada 2 Balkony!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

807 600 zł1 346 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona przy jednej z głównych ulic w południowej dzielnicy Katowice -kostuchna. Kształt zbliżony do regularnego prostokąta o wymiarach ok. 55x 24,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m , w cenie 559 999 pln, co daje cenę 8615 pln za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł57,36 m² 8 715,13 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,36 m2, położone na I piętrze w 12-piętrowym budynku z 2010 roku, zlokalizowanym na cenionym Osiedlu Tysiąclecia na przeciwko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40,16 m² 6 100,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Burowiec Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic - Burowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem na rozbudowę mieszkalną i/lub usługową! Budynek jest częściowo zamieszkały, właściciela nie ma na miejscu. W celu zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł175 m² 10 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Do sprzedaży dom z 2000 r. o powierzchni użytkowej ok. 175m, posadowiony na pięknie zagospodarowanej, zapewniającej prywatność działce o powierzchni 1116mkw. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,37 m² 11 273,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym os. Dębowe Tarasy, będącym jednym z najatrakcyjniejszych osiedli w całej Aglomeracji Śląskiej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż studio, powierzchnia 39m2 składa się z dużego pokoju z balkonem , odrębnej garderoby, odrębnej kuchni, łazienki z wc. Wspaniała alternatywa zamiast tradycyjnej małej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29 m² 11 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Mieszkanie zlokalizowane w pięknej świeżo odrestaurowanej Kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 555 zł44,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament | blisko centrum Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica | Niska zabudowa jednorodzinna | Widok na zieloną okolicę Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł68,94 m² 12 183,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Brynów - inwestycja Dobrynów Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 4-pokojowe o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż uzbrojona działke o kształcie zbliżonym do kwadratu położona przy drodze utwardzonej blisko centrum Katowic.Działka zabudowana budynkiem 1-no kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ligocka 70a, mieszkanie po generalnym remoncie W jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - wyposażonym w nowoczesny sprzęt agd (lodówka, płyta beko), osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52 m² 11 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł96,14 m² 7 385,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które kupuje się wyłącznie z kalkulatorem. I są takie, które oprócz liczb mają jeszcze charakter i historię. To mieszkanie przy ul. Raciborskiej w Katowicach ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł68 m² 12 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 925 zł61 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,58 m² 6 918,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 37,58 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (3,96 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 0/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe (plus rolety zewnętrzne) Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,10 m² 12 099,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Rewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Mieszkanie posiada prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł95 m² 19 789,47 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Sokolska 30 sokolska towers atal wyjątkowy 2-pak inwestycyjny wyposażony W wysokim strandardzie 2-pak posiada 95m2 i składa się z dwóch osobnych niezależnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,80 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł2 279 m² 3 395,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Inwestycyjna oferta w Centrum Katowic - Kamienica do rewitalizacji przy ul. Gliwickiej :dla kogo? Dla szukających oferty do realizacji projektu inwestycyjnego. :Atuty: sprzedaż z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,45 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 394 zł75,46 m² 11 839,30 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł64 m² 12 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem. Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 808 zł95,28 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej w Katowicach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod działalność.