dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

799 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia 135 m na parterze reprezentacyjnej willi | Idealny pod kancelarię, gabinety lekarskie lub działalność usługową Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ładnego pokoju w Katowicach, do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Janasa 15a. Pokój wyposażony w wygodne rozkładane łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurową o pow. 99 m2 , 218 m2 lub całe piętro 350m2 zlokalizowaną w Centrum Katowic nieopodal dworca pkp ( 300m ) dworca autobusowego ( 250 m ) hoteli ,.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²84 m² 2 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Euro-centrum, ul. Ligocka 103 Katowice. 0% prowizji Do wynajęcia lokal biurowy położony w Parku Naukowo-Technologicznym w Katowicach. Dostęp do biur - 24/7 Nowoczesny kompleks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

57,74 zł/m²82 m² 4 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia : bardzo komfortową powierzchnię biurową ok. 8 2 m2 -2 piętro w budynku biurowym klasy A. Powierzchnia w formie open space, podział powierzchni pod klienta - staraniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowy apartament dwupokojowy w Katowicach Zadolu przy ul. Marcinkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji Biuro o powierzchni 16 m zlokalizowane w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 5a. W ofercie dostępne są również lokale o innych metrażach. Najemcy mają do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²41 m² 1 681 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji Do wynajęcia klimatyzowane lokale biurowe znajdujące się w biurowcu przy ul. Ceglanej 4 w Katowicach. Stawka najmu netto: - umowa min na 1 rok- 40 zł m2 + opłaty eksploatacyjne 22.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przestronną kawalerkę w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową. Wysoki standard. Reprezentacyjny budynek. - ok 120m2. - 4 pokoje - Aneks Kuchenny. - serwerownia. - własna toaleta. - sieć komputerowa. - sieć tv - sat. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe | Park Medyków | Ligota Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 41 m , zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 415 €2 475 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Moduły o różnej powierzchni magazynowej/produkcyjnej + biurowo-socjalnej w Katowicach! Nowa inwestycja magazynowo - produkcyjna zlokalizowana jest we wschodniej części Katowic, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²108 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice - okolice Selgrosa ok.1km od trasy S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn Oferujemy do wynajęcia samodzielne biuro handlowe 108m2. Parter - open space, aneks kuchenny, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Francuskiej 63a. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słońce, przestrzeń i panorama Katowic 3 pokoje na Osiedlu Gwiazdy Kultowa architektura, południowa ekspozycja i widok, który zapiera dech w piersiach każdego dnia to mieszkanie to coś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w inwestycji Nova Mikołowska w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Panewniki ul. Szafirowa. Usytuowane w 3 piętrowym budynku na 1 piętrze. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia - Katowice, 5 minut od centrum Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na terenach przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4300 pln + Adm Cost 1600 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Budynek biurowy 360 m | 3 kondygnacje, 14 pomieszczeń | Katowice Dąbrówka Mała Do wynajęcia od zaraz samodzielny budynek biurowy 360 m , idealny na siedzibę firmy lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

32,92 zł/m²120 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal zaadoptowany na biurowy, usługowy, położony na trzecim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy początku ulicy Kościuszki od strony Centrum. Idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni ok. 1000 m2 w Katowicach województwo śląskie. Bezpośrednio od własciciela! bez prowizji! Istnieje również możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. Aleja Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 usytuowane na XI piętrze w czternastopiętrowym bloku. Lokal w bardzo dobrym stanie wraz z umeblowaniem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²14 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe, dostępne różne powierzchnie, pojedyncze pokoje 14m2, 17m2 , 25m2 , 30m2 50 m2, 75 m2 174m2 cena 35 zł /m2 plus media wg zużycia. Lokalizacja Katowice ul Warszawska. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy apartament 2 pokoje wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu (dostępna winda) na prestiżowym osiedlu Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy na parterze przy ul. Warszawskiej 13. Duży lokal ok. 80m2 z witryną oraz zapleczem magazynowym i sanitarnym. Czynsz najmu 4.800 zł Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na piątym piętrze w nowym apartamentowcu atal Sky+ w Katowicach przy al. Korfantego. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł42,69 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²164 m² 6 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - okolice Selgrosa ok.1km od trasy S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 9 0m2 - samodzielny aneks biurowy położony na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,25 m² 52,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio w nowym budownictwie, nieopodal pętli tramwajowo-autobusowej "zawodzie Centrum Przesiadkowe". Budynek I lokalizacja: budynek: blok z 2021 roku, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,24 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu najem luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Nowe Ptasie - ul. Meteorologów. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,09 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Katowicach przy Chorzowskiej 6, w centrum Miasta Katowice. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 200.

Szczegóły ogłoszenia

28 730 zł1 333 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek przemysłowy o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z lat 70-tych XX wieku wykonany w konstrukcji żelbetowej, omurowany ścianami z cegły pełnej. Pokryty.