dowolna

Domy na sprzedaż Katowice - Oferty sprzedaży domów

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł127,23 m² 10 217,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży, nowoczesnego i komfortowego domu szeregowego, na zamkniętym osiedlu Enklawa Bażantowo Południe, przy ul. Mlecznej, o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowy, 3-poziomowy dom w zabudowie szeregowej położony na terenie otoczonego zielenią osiedla Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich. Oferowana nieruchomość w części położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 120 878 zł138,38 m² 8 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Dzień pokazowy 2026-05-23

3 100 000 zł256 m² 12 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Nie każdy szuka rezydencji z katalogu. Nie każdy chce budować dom przez 2 lata i wykończać go kolejne 12 miesięcy. Ten dom jest dla osób, które chcą po prostu dobrze mieszkać. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Możliwość zakupu całego bliźniaka jak i jego konkretnej części! bez prowizji! Nowoczesny i luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej i ustawnej działce w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł136 m² 8 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowy dom - gotowy do odbioru - Z największą działką 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać jego właścicielem od razu bez czekania. Dom skrajny/zewnętrzny z największą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 442 zł135,54 m² 7 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem, położony na działce 196 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł144,50 m² 6 221,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom na sprzedaż - Katowice Panewniki, ul. Bałtycka | MMC Nieruchomości Szukasz przestronnego domu w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic? Poznaj wyjątkową ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Jedyna taka oferta! Nie przegap jej! Wolnostojący dom z b ezpośrednim wejściem do Parku Kościuszki. Dom mieszkalny o pow. ok. 120 m 2 z garażem, położony przy ul. Pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł127 m² 8 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

(bezpośrednio od właściciela bez prowizji) [zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru] Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m położony w Katowicach przy ul. Bojanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

2 405 100 zł160,34 m² 15 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

2 405 100 zł160,34 m² 15 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

2 405 100 zł160,34 m² 15 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 562 131 zł132,16 m² 11 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej | Panewniki Katowice | wysoki standard | kameralna inwestycja Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł151 m² 9 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowoczesny dom z garażem | 151 m | Katowice Podlesie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych południowych dzielnic Katowice - Podlesiu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

= oferta bez prowizji od kupującego = Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 159,48 m , położony na działce o powierzchni 548m2 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł182,48 m² 8 713,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Zapraszamy na dom otwarty - niedziela 10:00-12:00. Na miejscu będzie dostępny także doradca finansowy, z którym bezpłatnie skonsultujesz swoją.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu opt przy ul. Rożanowicza w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Sprzedam duży dom 350m2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu,umeblowany jak na foto ze sprzętem agd i pralnią do natychmiastowego zamieszkania. Ostatni taki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Brak podatku pcc. - zupełnie nowa inwestycja, idealna dla osób, które pragną zamieszkać w domu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł300,93 m² 7 144,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący na działce 594m 2 + garaż wolnostojący do zagospodarowania. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący - parterowy na działce 458 Dom ma powierzchnię ok 170m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł135 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Cena: 1 350 000 pln | Powierzchnia: ok. 135 m | Działka: 361 m | Pokoje: 4/5 | Rok budowy: 2021 | Ogrzewanie: pompa ciepła | Miejsca postojowe: 2 | Ogród: ok. 40 m Cywilizowane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł418,54 m² 5 495,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:740 m²

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł216,15 m² 8 558,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Oferowana do sprzedaży nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach, w dzielnicy Wełnowiec na bardzo popularnym i atrakcyjnym osiedlu opt. Dom położony jest w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł86 m² 8 138,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 426 m . Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219,90 m² 4 542,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny lub dwóch niezależnych mieszkań do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś. Na sprzedaż tradycyjny, dom typu bliźniak, o powierzchni całkowitej 219 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł162 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom z charakterem w Katowicach-Zarzeczu elegancja, wygoda i bliskość natury W jednej z najbardziej kameralnych i zielonych dzielnic Katowic Zarzeczu czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w Katowicach Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem na rozbudowę mieszkalną i/lub usługową! Budynek jest częściowo zamieszkały, właściciela nie ma na miejscu. W celu zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł231,27 m² 9 080,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** Ul. Stabika, prestiżowa, spokojna i zielona lokalizacja! ** reprezentacyjna willa, nowoczesna bryła ** dwustanowiskowy garaż ** 4.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł291,71 m² 2 811,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Uwaga! Wyłącznie transakcja gotówkowa. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł137,66 m² 7 257,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Nowośc na rynku! Domy juz w trakcie budowy. Wyślij smsa o treści Kaskady, a dostaniesz pinezke, stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,80 m² 7 858,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł450 m² 10 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 581 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zakupu wytwornej rezydencji jedno- i wielorodzinnej, wolnostojącej, usytuowanej w zacisznej i uznanej dzielnicy Katowic - Podlesiu. Budynek zachwyca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł161,73 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł115,20 m² 8 463,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest wystawiony na sprzedaż wraz z kompletną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł108 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Osiedle mieszkaniowe storczyków. Katowice podlesie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, kameralną inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Storczyk House.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nowy i wykończony dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Kostuchna. Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną architekturą. Nowoczesny projekt zakłada przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 160 m | działka 300 m | Katowice Zarzecze Lokalizacja: katowice, zarzecze Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: ok.