dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Katowice

502 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

502 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

820 000 zł64,15 m² 12 782,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce pomiędzy naturą a miastem 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, osiedle Twoja Dolina Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń Doliny Trzech Stawów, zapach świeżej kawy na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

515 000 zł51,76 m² 9 949,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. 1 maja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

583 530 zł55,05 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Brynów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,50 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

= bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego = Bardzo dobra lokalizacja, położone bezpośrednio przy Parku Kościuszki (ul. W.Pola) Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, Autostrady A4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł31,22 m² 9 926,33 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 28.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,60 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku na popularnym Osiedlu Tysiąclecia. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Katowicach w dzielnicy Koszutka przy ul. Grażyńskiego. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament 2 pokoje | centrum katowic | smart design Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny styl z niskimi kosztami utrzymania? Ten 30-metrowy apartament w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Katowic | ul. Wojewódzka 30 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,2 m (ok. 87 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł44 m² 7 952,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowice - koszutka. UL. Grażyńskiego 15. Absolutnie fantastyczna lokalizacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice bażantów. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Oferujemy do wynajmu apartament na nowym osiedlu Bażantowo w Katowicach ( ul.Bażantów 41). Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Giszowiec ul. Karliczka - 2 pokoje/ 36 m2 + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane w Katowicach - Giszowcu przy ul. Karliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia, komfort, elegancja i wyjątkowy klimat Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 42 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Charakterystyka lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,23 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł117 m² 6 316,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Piotrowic Świetna Cena! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,03 m² 8 151,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | balkon | zielony brynów Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł47,40 m² 10 443,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja - Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 170 zł73 m² 8 892,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Mieszkanie gotowe do odbioru w promocyjnej cenie. Dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,70 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w Katowicach (brynów) przy ulicy Rolnej. Atuty: - gotowe do.