dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilimowskiego

Katowice,śląskie

5 500 zł207 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości! Do wynajęcia wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic - tuż przy placu Rostka. Lokalizacja: w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

735 000 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 z balkonem, usytuowanego na 7 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witosa,Katowice

465 000 zł56 m² 8 325,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane, przepiękne mieszkanie zlokalizowane 1 piętrze niskiego budynku mieszczącego się na os. Witosa na ul. Grabskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł42 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Powierzchnia mieszkania 42,34m2 Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje - salon, sypialnię- łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w centrum Katowic - gotowa pod inwestycję Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w samym sercu Katowic, blisko Rynku, spodka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Dąb,Katowice

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie przy parku, do wprowadzenia Lokalizacja: katowice - Dąb, ul. Akacjowa Spokojne, zielone osiedle tuż przy parku Powierzchnia mieszkania: 54,40 m Piętro: wysoki parter Stan: po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ligota,Katowice

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie z tarasem - 79,8 m | brak prowizji Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Ligota,Katowice

860 000 zł70 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m2 z dwupoziomowym tarasem, usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Piotrowice,Katowice

439 000 zł55 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witosa,Katowice

1 677 zł42 m² 39,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny widok na las i park - zobacz koniecznie. Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Witosa przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stylowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39m2 po generalnym remoncie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Koszutce. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ligocka

Brynów,Katowice

619 000 zł84 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane w Katowicach, ul. Ligocka 5a. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

3 900 zł115 m² 33,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament w modernistycznej willi z lat 30 XX wieku. To propozycja dla osób, które szukają ciszy, jakości i klimatu przedwojennej architektury. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nikiszowiec,Katowice

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice, ul. Zofii Nałkowskiej | Nikiszowiec Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

336 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie po remoncie generalnym z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie wykończone w stylu loftowym w ścisłym centrum zaraz obok Galerii Katowickiej. Bardzo blisko Uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Śląski, galeria Katowicka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

2 200 zł34 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki 47 w Katowicach. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż ustawne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Katowicach - dzielnica Wełnowiec, ul. Słoneczna 69. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - tel. - nowa oferta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Dąb,Katowice

2 499 zł53 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Zapraszamy do wynajęcia mieszkania, świeżo po remoncie, dla pierwszego Najemcy. Mieszkanie na ul. Ściegiennrgo w centrum Katowic, obok Silesia City Center, to wspaniałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Panewniki,Katowice

546 250 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas w ofercie na sprzedaż przygotowane do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul.Bałtyckiej. Powierzchnia mieszkania 47,50 m2 Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyjątkową przytulną, kawalerkę o powierzchni 38 m2 w Katowicach Ligocie ul. Koszalińska ( 10-15 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego i Kliniki ) składające sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Środmieście,Katowice

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie ponosi kosztów prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym w pięknej kamienicy po rewitalizacji na ul. Mariackiej tuż przy Katedrze oraz Parku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

316 000 zł27 m² 11 703,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Katowicach, w spokojnej i zielonej części Brynowa, przy ul. Gallusa. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radockiego,Katowice

330 000 zł37 m² 8 930,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Radockiego 132 | balkon | winda | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Radockiego 132, w zielonej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

448 850 zł47 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie awf. Lokal przygotowany pod spokojny, długoterminowy model wynajmu na pokoje dla studentów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Tysiąclecia,Katowice

500 000 zł64 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta obszerne dwa pokoje Z osobną kuchnią dwa balkony Z super widokiem - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - - Service in English - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszutka,Katowice

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe przytulne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Koszutka ul. Broniewskiego. Idealne dla jednej lub dwóch osób ( para ) pracujących , studentom dziękujemy, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , przytulne mieszkanie w Śródmieściu Katowic. Idealna lokalizacja w rejonie Katedry i Urzędu Wojewódzkiego. Lokal o powierzchni 26 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

720 000 zł45 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inspire wykończone mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym (rodzinnym) i klimatyzacją - Service in English - Apartment for demanding, apartment price 720 000 pln + Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Józefowiec,Katowice

478 000 zł53 m² 8 984,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w świetnej lokalizacji mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 53 ,20 m 2 na którą składają się kuchnia, trzy pokoje, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

3 799 zł77 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną wygodne mieszkanie po generalnym remoncie - Apartment for rent, the price of 3799pln + cost for Administration 1500 pln (inside payment Water,.

Szczegóły ogłoszenia