dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

2 200 zł43 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach-Brynowie przy ul. Ceglanej, w budynku z 2025 roku- osiedle ,rondo Ceglana". W skład lokalu wchodzą: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Środmieście,Katowice

2 099 zł36 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne z klimatyzacją i miejscem postojowym nowoczesne - śródmieście! - Apartment for rent, the price of 2099pln + administration cost 600 pln (inside water charge, central heating,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dąb,Katowice

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dębowe tarasy super widok Z loggi! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - kaszczycservice in English - preferecje własciciela / owner preferences: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Walentego Roździeńskiego

Środmieście,Katowice

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:3/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta wynajmu trzy pokoje - os. Gwiazdy blisko centrum! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - - Service in English - mieszkanie na os. Gwiazdy do wynajmu! (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Koszutka,Katowice

285 000 zł41 m² 6 934,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio! ** po remoncie ** zabudowana kuchnia, zabudowana szafa ** bardzo jasne mieszkanie ** blisko A4 i dtś Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,19 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Koszutka,Katowice

210 000 zł21 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż - komfortowe, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 20,86 m w spokojnej okolicy na Koszutce, przy ul. Broniewskiego 1b. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

1 299 999 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pierwsza linia. Widok, który się nie powtarza. | pierwsza Dzielnica Cena: 1 299 999 zł | Garaż: +80 000 zł | Komórka: +20 000 zł Powierzchnia: 79,33 m | Układ: 3 lub 4 pokoje (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

549 000 zł47 m² 11 643,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (47,15 m2) w świetnej lokalizacji w północnej części Katowic bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Katowice - Koszutka ul. Grażyńskiego 9 0 % prowizji od Kupującego! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

829 000 zł76 m² 10 907,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

A3/5/268 Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie 75,6m2 + duży balkon 41 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Burowiec,Katowice

339 999 zł41 m² 8 327,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizacje poglądowe, które mają na celu pokazanie potencjału aranżacyjnego mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,83 mkw położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

543 000 zł51 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker we speak english. Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

319 000 zł26 m² 12 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowa, jasna kawalerka - po remoncie generalnym, z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w pięknej, kamienicy w Śródmieściu Katowic. Szukasz większego/mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Katowice

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy miejski styl życia z bliskością natury? Mam do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę (31 m ) w topowej lokalizacji: katowice - Osiedle Paderewskiego - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Witosa,Katowice

495 000 zł61 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3 pokojowego mieszkania z balkonem typu Loggia wprost po kapitalnym remoncie, o powierzchni użytkowej 58 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

644 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w inwestycji Sokolska 30 Towers. Mieszkanie posiada duże przeszklenia i wysokość 3,70 m nadając mu przestrzenności. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Bogucice,Katowice

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Katowicach, w dzielnicy Bogucice, przy ul. Podhalańskiej. Lokal o powierzchni 73 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Ochojec,Katowice

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem garażowym w prestiżowej dzielnicy Katowic! oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie typu studio w ścisłym centrum Katowic. 10 minut spacerem do Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Śląskiego. 2 minuty od rynku. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Witosa,Katowice

417 000 zł49 m² 8 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

0% prowizji. Obok bloku znajdują się duże parkingi. Możliwość wynajęcia stałych miejsc parkingowych na parkingu strzeżonym. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe instalacje elektryczne, gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka po częściowym remoncie i odświeżeniu zlokalizowana przy ulicy Hallera 32h w Katowicach Burowiec. Okolica doskonale skomunikowana z centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 100 m2 położonym przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - dzielnica Brynów, składające się z 3 przestronnych pokoi (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! lokal dostępny od 15 stycznia Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Muchowiec,Katowice

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Mieszkanie o łącznej pow. 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

749 000 zł113 m² 6 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Zadole,Katowice

419 999 zł53 m² 7 874 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

749 000 zł113 m² 6 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mikusińskiego

Koszutka,Katowice

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 1 piętrze w nowopowstałym apartamentowcu w Katowicach przy ul. Mikusińskiego 1 Dane techniczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

489 000 zł48 m² 10 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Panewniki,Katowice

1 950 000 zł109 m² 17 835,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, nigdy nie zamieszkały luksusowy apartament - 3 sypialnie dwie łazienki, olbrzymi taras, balkon, pralnia Katowice Panewniki to zielone płuca miasta - to tutaj mieszka się wygodnie i luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

489 000 zł48 m² 10 230,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Brynów,Katowice

489 000 zł48 m² 10 230,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baildona

Środmieście,Katowice

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażony apartament z klimatyzacją o powierzchni 60m , usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

849 900 zł80 m² 10 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miłość, szmaragd i Garderoba. Apartament na Bażantowie. Cena: 849 900 zł + ok. 50 000 zł za wyposażenie Metraż: 80,5 m | Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 | Ekspozycja: południowa Balkony: 2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ochojec,Katowice

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna (budynek oddany do użytku w 2020 r.) mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Podlesie,Katowice

880 000 zł75 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Witam! Mam do sprzedania piękne mieszkanie na zamkniętym os.Konwaliowa Dolina w Katowicach -Podlesiu.Mieszkanie na wysokim parterze z uroczym tarasem składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Piotrowice,Katowice

750 000 zł72 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Budynek jest po termomodernizacji, zadbany, zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Kokociniec,Katowice

445 000 zł62 m² 7 154,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników i prowizji. Oferuję Państwu na sprzedaż słoneczne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2 zlokalizowane w Katowicach , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament Z miejscem postojowym W inwestycji belg apartamenty Jeśli cenisz jakość, komfort i elegancję, to jest to oferta dla Ciebie. Oferuję do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

2 200 zł47 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 (3)-pokojowe po remoncie Z fantastycznym widokiem na oko, spodek, ktw I nospr Kolejne mieszkanie w top-owej lokalizacji w mojej ofercie, tym razem położone na XV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Kostuchna,Katowice

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Kostuchna. Lokal ma 85 m , jest po odświeżeniu i dostępny od zaraz. Mieszkanie jest jasne dzięki ekspozycji na trzy.