dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Katowice - Lista ogłoszeń

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

399 000 zł51,80 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Mikołowskiej 40 w Katowicach - do kapitalnego remontu. Mieszkanie z historią- pierwszy powojenny wieżowiec w Katowicach. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 090 zł67,69 m² 10 120,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60,90 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecam Państwu mieszkanie usytuowane na poddaszu (III kondygnacja) kameralnego i zrewitalizowanego budynku, znajdującego się w dzielnicy Murcki przy ul. Mruczka. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł29 m² 11 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Pięknej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej. Za budynkiem duży zamykany i monitorowany parking za bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,90 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,70 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe dostępne od 01 czerwiec 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słoneczne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Westate Katowice oferuje mieszkanie do wynajęcia w Katowicach. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane na 5 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 960 zł80,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w stanie do odświeżenia zlokalizowane na 3 piętrze Pięknej kamienicy na rogu Kościuszki i Kopernika przy samym Pl Miarki. Kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł94 m² 6 372,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Aglomeracji Śląskiej - 94 m bez czynszu! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , usytuowane na 2. piętrze kameralnej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Katowice,śląskie

1 200 000 zł158,50 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 6. pokojowe mieszkanie, o pow. 158,5 m kw., usytuowane na II piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Katowic, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52,09 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 34a. Budynek, średniej zabudowy, znajduje się w samym sercu Katowic. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,45 m² 8 551,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku położonego przy ul. Nasypowej. Teren działki, na której znajduje się budynek jest ogrodzony, z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł45 m² 8 444,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe, 45 M katowice, ul. Barbary blisko awf I asp Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Barbary w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8484 najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania w centrum Katowic przy ul. Raciborskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,93 m² 9 666,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Józefowska, katowice! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 629 zł42,93 m² 11 777,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 182 zł68,70 m² 9 929,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł148,03 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 148,03 m2, zlokalizowane w śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,40 m² 10 858,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**gotowiec inwestycyjny - 2 studia w samym centrum Katowic, ul. św. Stanisława 7** Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic, tuż obok ulic Warszawskiej i Mariackiej - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

349 777 zł47 m² 7 442,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Katowice ligota - ul. Koszalińska - 47m2 - 2 pokoje + piwnica we speak english Idealne jako inwestycja jak i do zamieszkania Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż ładne, przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł51,70 m² 7 154,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 593 zł75,59 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł15 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka przy Placu Andrzeja Samo Centrum Katowic! Szukasz miejsca, z którego wszędzie dojdziesz pieszo, a po pracy odpoczniesz w cichej okolicy? To mieszkanie przy Placu Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - dwupak - położony w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Gabriela Narutowicza 20 w Katowicach - tuż przy Punkcie 44. Ta oferta to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka z balkonem na prestiżowym osiedlu Tysiąclecia. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Piastów 24 w dolnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 775 zł47,80 m² 37,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest klimatyczne / umeblowane 3 pok. mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł24 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne agd w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 874 zł39,98 m² 12 277,99 zł/m²

 

Piętro:11/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,77 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Koszutka - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł34,04 m² 4 991,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji Ustawne 2 pokoje | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W realton, zapraszam inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Katowicach, w dzielnicy Koszutka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

229 008 zł29,36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu z charakterem! Mieszkanie w kamienicy z 1900 roku przy ul. Dębowej 80 w Katowicach to połączenie historii i nowoczesności. Klimatyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 683 zł70,11 m² 9 937 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,89 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania położonego w Katowicach - Centrum ul. Skalna - okolice szpitala mswia, uczelni wyższej awf, jeden przystanek autobusowy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,03 m² 12 123,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,03 m z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Pustułek - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł96 m² 3 114,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Częściowo wyremontowane, przestronne poddasze w odrestaurowanej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,70m2 (licząc.