dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 733 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 733 ogłoszenia

480 000 zł26,43 m² 18 161,18 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł43 m² 20 139,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł27,80 m² 14 352,52 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

A2/11/201 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 27,8 m2 + duża loggia 11 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł144,50 m² 6 221,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom na sprzedaż - Katowice Panewniki, ul. Bałtycka | MMC Nieruchomości Szukasz przestronnego domu w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic? Poznaj wyjątkową ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Powierzchnia mieszkania 48m2. Mieszkanie składa się: trzy pokoje Kuchnia z możliwością urządzenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Katowicach Brynowie. Mieszkanie o powierzchni 58,74 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 85 r. Rozkład pomieszczeń: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje, 34m we speak english cena do negocjacji świetna lokalizacja idealne zarówno pod wynajem jak I do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m , położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, cały sprzęt na gwarancji, nie używane! Katowice, centrum - ul. Żwirki i Wigury Szukasz gotowego mieszkania w samym sercu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł98,95 m² 11 106,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,65 m , położone w zielonej i spokojnej części Katowic- piotrowicach, przy ul. Pustułek. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Jedyna taka inwestycja na śląsku | Showroom przy S86 + 2 Gotowe Apartamenty | Parking na 15 Aut Szukasz siedziby dla swojej firmy, która będzie Twoją najlepszą reklamą? A może szukasz bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,20 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł86,41 m² 7 777 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Duże i ładne 4-pokojowe mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Piotrowice - Ochojec. - okazja na swoje własne duże "M"! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 395 m² 512,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość na którą składa się prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego geodezyjnie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 359 zł51,58 m² 10 650,62 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 666 zł26,61 m² 17 649,98 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 351 zł75,67 m² 9 479,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51,12 m² 19 992,18 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 51,12 m2 położonego na 17 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice - ligota - ul. Zielonogórska - 52,7m - 2 pokoje - piwnica - umeblowane we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 402 zł45,80 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 129 775 zł283,97 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyremontowane lokale użytkowe w Katowicach Załężu. Lokale są 2, o powierzchni 283,97m2 i 301,25m2 za cenę 7 500 zł/m2 netto + vat. Przeznaczenie lokali jest biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe miejsce na mapie katowic Otwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym szczególe i zaprojektowane, tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41,80 m² 11 220,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny! Istnieje możliwość przejęcia najemców. 2-pak w super lokalizacji- ścisłe Centrum Katowic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 kawalerek na jednej księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 001 zł59,80 m² 12 591,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł115 m² 7 470 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4-Pak inwestycyjny o powierzchni łącznej 115m2 zlokalizowany na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Mickiewicza w Ścisłym Centrum Katowic obok Rynku. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22,16 m² 10 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Katowicach przy ul. Załęskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł35,10 m² 13 931,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter poglądowy - przedstawiają przykładowe wykończenie mieszkania tego samego typu. Prezentują one możliwą aranżację wnętrza po wykończeniu "pod klucz". Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

692 172 zł61,20 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m z dużym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku oddawanego w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 433 zł47,15 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

= wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa strona Sprzedająca = Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł160 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Katowice - Piotrowice, ul. Szymanowskiego Dom jednorodzinny 160 m | 5 pokoi + salon | 3 łazienki | działka 450 m Cena: 1 680 000 zł Rok budowy: 2005 | Remont: 2021 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51 m² 20 039,22 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do centrum miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33,57 m² 8 310,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach, na Zawodziu przy ulicy Przedwiośnie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 3 piętrowego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Gotowa inwestycja. Mieszkanie idealne pod wynajem. Oferta na wyłączność Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach ( Osiedle 1000-lecie, ul. Piastów 5) Mieszkanie o pow. 28m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży obiekt usługowo-magazynowy położony w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta jak i miast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł29,43 m² 12 572,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł49 m² 10 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 26.69 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 15 piętrowego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij