dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 727 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 727 ogłoszeń

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

**radockiego 70a, 2 pokoje, 37mkw, 2 balkony** mieszkanie Mieszkanie jest po generalnym remoncie podczas, którego zostały: - wymieniane instalacje wod- kan oraz elektryczna, - w cenie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 558 zł105,40 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Penthouse | 105,40 m | Nowoczesne osiedle pełne zieleni bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 105,40 m , położony w nowoczesnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł99 m² 7 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Katowice Śródmieście ul. Sienkiewicza - 99 m2 / 4 pokoje We speak English Najciekawsza część Śródmieścia! idealne również pod najem / biuro / kancelarię / gabinet Prezentujemy Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł148,67 m² 6 659,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Przyjdź na dzień pokazowy i zaproponuj swoją cenę! Chciałbyś zamieszkać w pięknej zabytkowej kamienicy w śródmieściu Katowic? Lubisz przestronne wnętrza w oryginalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł52 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł115 m² 7 469,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy gotowy pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 115 m , zlokalizowany na wysokim parterze eleganckiej kamienicy przy ul. Mickiewicza zaledwie krok od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,92 m² 8 253,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł51,89 m² 13 038,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Paderewskiego ul. Graniczna - 43 m2 / 2 Pokoje + kuchnia + balkon / blisko Dolina Trzech Stawów we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 43 metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 35,49 m2 położonego na 11 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,40 m² 7 762,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania Atrakcyjny Lokal Usługowy zlokalizowany na parterze zabytkowej Kamienicy przy ulicy Plebiscytowej w centrum Katowic. Lokal Usługowy zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 037 zł46,59 m² 10 840,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,20 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

777 700 zł77,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 102 zł47,07 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł84,41 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane w Katowicach, ul. Ligocka 5a. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

44 830 000 zł7 770 m² 5 769,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Na sprzedaż atrakcyjna dochodowa galeria na Śląsku w 100% procentach wynajęta z listą rezerwową. Nieruchomość o pow. całkowitej 9900 m2, większości parterowa jednokodygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł50,50 m² 8 079,21 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 719 zł43,61 m² 11 986,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.61 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,70 m² 9 181,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na sprzedaż! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 383 zł72,06 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 387 zł68,72 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł97,19 m² 16 205,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 97,19 m w inwestycji noho na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,41 m² 7 570,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane przy ul. Ligockiej. To idealna propozycja dla rodzin, ale również pod inwestycję dzięki funkcjonalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 053 zł44,09 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal usługowo-mieszkalny, o powierzchni 390 m2, położony w Katowicach-Ochojcu przy ulicy Spółdzielczości. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,85 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Koniecznie zobacz spacer 3D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł98,95 m² 11 622,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 98,95 m z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 115 m , położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie o powierzchni 134 m 2. Kamienica w ścisłym centrum Katowic w pobliżu ulicy Francuskiej i banku nbp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 712 zł72,12 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł530 m² 4 443,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:499 m²

Kamienica inwestycyjna Z projektem 13 kawalerek tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna.