dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

797 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pod wynajem powierzchnia biurowa w metrażu 230m2 z aneksem kuchennym, znajdująca się w Katowicach ul. Opolska 22/sobieskiego 18 Oferta od właściciela - bez pośredników   .

Szczegóły ogłoszenia

41,05 zł/m²95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prestiżowe biuro W sercu katowic | 95 m | gotowe dla twojego biznesu oferta dostępna tylko u nas w notus - nie szukaj dalej, tylko umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni Są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 14. piętrze w prestiżowym budynku przy ul. Chorzowskiej 210 w Katowicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²48,50 m² 2 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice- al. Roździeńskiego, komunikacja miejska Lokal biurowy o powierzchni 48,5m. Składa się z 2 pokoi połączone ze sobą. Toalety w części wspólnej. 1 piętro biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, ul. Radockiego Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie dostępne od 1 czerwca 2026 r. Przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²164 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sosnowiec na granicy z Katowicami - ok. 1km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wojewódzkiej 23 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dworca pkp oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament łączący historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²92 m² 4 324 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro do wynajęcia 92 m | Śródmieście Katowic Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 92 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Katowice. Idealny dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²48 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 48m2, składająca się z trzech pomieszczeń. Położona na 2 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku. Centrum Biurowe kolista 25 to w pełni zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 4. piętro, osobna kuchnia, blisko Parku Kościuszki Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , znajdująca się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas! Proponujemy Państwu do wynajmu garaż murowany. Garaż znajduje się w Katowicach (dzielnica Wełnowiec- józefowiec) przy ulicy Jabłoniowej. Opis: garaż o powierzchni 19,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł60 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w spokojnej zielonej okolicy - ul. Kolista. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł29,62 m² 62,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w sercu Katowic - bądź pierwszym najemcą! Szukasz nowoczesnego mieszkania w samym centrum, gdzie wszędzie dojdziesz pieszo? Mam dla Ciebie idealną propozycję przy ul. Kościuszki 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji Patrycja Missala   Pod wynajem powierzchnia biurowa 28,6 mkw Katowice ul. Opolska 22 Czynsz 36 zł netto/mkw + części wspólne + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

52,27 zł/m²44 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wlvcm7415 oferta na wyłączność Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 44m2 zlokalizowany w Śródmieściu Katowic. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia Lokal Usługowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej okolicy Ścisłego Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z trzech pomieszczeń, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnej inwestycji atal sky+. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,91 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej w lokalu przy ulicy Mariackiej. Do wynajęcia 2 lokale o powierzchni 30 m2 i 16 m2. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

28,65 zł/m²192 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu pomieszczenia usytuowane w budynku biurowym w Katowicach przy ul. Gliwickiej 12b, posadowionym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo W centrum sokolska 30 towers mieszkanie Z klimatyzacją! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc   Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 26.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²43 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Katowic. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. W skład lokalu wchodzą 2 pomieszczenia oraz mały hol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:25/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 25 piętrze w wieżowcu (typ. kukurydza). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 200m2 usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym. Do lokalu przynależy duży ogród o powierzchni ok. 500m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na wynajem, położony w prestiżowej inwestycji Sky+ w Katowicach. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów - Stara Ligota bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z jedyną taką ofertą przestronnego dwupokojowego apartamentu lokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie największego kompleksu parkowo leśnego - Parku.

Szczegóły ogłoszenia

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjno-magazynową położoną w Katowicach w dzielnicy Załęże - lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z autostradą A4 a także z dtś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i internet Kaucja 18 000zł Wynagrodzenie biura nieruchomości 7000 zł brutto Komfortowy, dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²20 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura profesjonalne (kancelarie, it, księgowość, psychoterapia) Prestiżowe biura w kamienicy - centrum Katowice | różne metraże Do wynajęcia lokale biurowe w klimatycznej kamienicy Opis.

Szczegóły ogłoszenia

50,51 zł/m²297 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy budynek o powierzchni 297 m2, położony w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic. Budynek idealnie nadaje się do prowadzenia wszelkiej działalności handlowej, usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,10 m , na którą składają się: - salon częściowo połączony z kuchnią, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²138 m² 5 382 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Lokal biurowy powierzchnia ok. 138 m2 (1p.) - do wydzielenia dowolny moduł wg zapotrzebowania Standard biura: - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 350 m2 w Katowicach. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur. Media: prąd, siła, woda, ogrzewanie, kanalizacja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pod wynajem powierzchnia biurowa 54 m2 w biurowcu w Katowicach ul. Opolska 22 w dzielnicy Śródmieście. Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Czynsz 1512 zł.