dowolna

Domy umeblowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Możliwość zakupu całego bliźniaka jak i jego konkretnej części! bez prowizji! Nowoczesny i luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej i ustawnej działce w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł335 m² 7 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym ( w bryle budynku ) położony w Katowicach w dzielnicy Podlesie na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł335 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym ( w bryle budynku ) położony w Katowicach w dzielnicy Podlesie na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł144,50 m² 6 221,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom na sprzedaż - Katowice Panewniki, ul. Bałtycka | MMC Nieruchomości Szukasz przestronnego domu w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic? Poznaj wyjątkową ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł221 m² 7 601,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Katowic - Piotrowicach, przy ul. Asnyka. Nieruchomość idealna dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Przestronny dom Z pięknym ogrodem. Katowice piotrowice. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom po remoncie w Katowicach Piotrowicach. Ta wyjątkowa nieruchomość gwarantuje wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Sprzedam duży dom 350m2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m2 z 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł386 m² 10 336,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze wielorodzinnym/inwestycyjnym położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic Koszutce. Budynek z lat 20., w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł291,71 m² 2 811,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Uwaga! Wyłącznie transakcja gotówkowa. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł450 m² 10 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 581 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zakupu wytwornej rezydencji jedno- i wielorodzinnej, wolnostojącej, usytuowanej w zacisznej i uznanej dzielnicy Katowic - Podlesiu. Budynek zachwyca nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem na rozbudowę mieszkalną i/lub usługową! Budynek jest częściowo zamieszkały, właściciela nie ma na miejscu. W celu zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

5 299 000 zł450 m² 11 775,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż w pełni zrewitalizowana kamienica zlokalizowana w Katowicach przy ul. Siewnej 17. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przygotowany pod wynajem. Cały budynek wynajęty!.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy, komfortowy segment środkowy o powierzchni 92mkw, zlokalizowany w Katowicach Giszowcu. Klimatyzacja. Rozkład pomieszczeń: parter - Salon z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - zielona Kostuchna Cena: 1 250 000 zł (+ 50 000 pln za wyposażenie)| Powierzchnia użytkowa: 150 m | Powierzchnia działki: 400 m | Typ.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł190 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

/English below/ Na wynajem oferujemy nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni 190 m , położony w prestiżowej lokalizacji w Katowicach przy ul. Bukszpanowej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł291,65 m² 5 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Przestronny dom Z pięknym ogrodem. Katowice piotrowice Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Piotrowice ul.Asnyka.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nowy i wykończony dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Kostuchna. Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną architekturą. Nowoczesny projekt zakłada przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł149 m² 6 375,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Tylko W realton nieruchomości! Klucze w biurze. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Katowicach Dąbrówce Małej, przy ulicy Biniszkiewicza. Budynek niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł162 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom z charakterem w Katowicach-Zarzeczu elegancja, wygoda i bliskość natury W jednej z najbardziej kameralnych i zielonych dzielnic Katowic Zarzeczu czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

3 100 000 zł256 m² 12 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Nie każdy szuka rezydencji z katalogu. Nie każdy chce budować dom przez 2 lata i wykończać go kolejne 12 miesięcy. Ten dom jest dla osób, które chcą po prostu dobrze mieszkać. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł160 m² 7 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ofera na wyłączność Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Katowicach, w malowniczej dzielnicy Kostuchna w rejonie ul. Boja-Żeleńskiego. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł209,26 m² 6 685,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł127,23 m² 10 217,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży, nowoczesnego i komfortowego domu szeregowego, na zamkniętym osiedlu Enklawa Bażantowo Południe, przy ul. Mlecznej, o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł115,20 m² 8 463,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest wystawiony na sprzedaż wraz z kompletną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł121 m² 44,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Jasny i przestronny dom bliźniak do wynajęcia na zamkniętym osiedlu jednorodzinnym! Lokalizacja: katowice, kostuchna, ul. Boya Żeleńskiego - 100 m przystanek autobusowy - 2 km Centrum Sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł239 m² 4 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie u nas, wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i dużym tarasem - Katowice, ul. Stabika Marzysz o przestronnym domu w zielonej, spokojnej części Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł211,93 m² 7 077,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:202 m²

Wyjątkowa oferta na sprzedaż - piętro kamienicy + przyziemie o łącznej powierzchni 211,93 m Nieruchomość położona w ścisłym centrum Katowic, ul. Warszawska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł117,20 m² 8 353,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z garażem i ogródkiem Podlesie Katowice Lokalizacja: katowice, ul. Zaopusta Powierzchnia działki: 215 m Powierzchnia domu: 117,20 m (2 kondygnacje: parter, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł224 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 241 m²

Kupujący-prowizja 0% Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w południowej części Katowic (zarzecze). Budynek łączy w sobie komfort, prywatność i bardzo wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł220 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Katowic - Zarzeczu. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł155 m² 12 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom wolnostojący w Katowicach Kostuchna / Podlesie, w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie Bażantowa. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, składający się z części mieszkalnej o powierzchni 160 m2, części użytkowej o powierzchni 160 m2 oraz ogródkiem z miejscem na grill i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł182,48 m² 8 713,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Zapraszamy na dom otwarty - niedziela 10:00-12:00. Na miejscu będzie dostępny także doradca finansowy, z którym bezpłatnie skonsultujesz swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówka Mała,Katowice

1 695 000 zł243 m² 6 973,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Rodzinny dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie! Cena: 1 695 000 zł Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszych chwil daje poczucie spokoju, przestrzeni i domowego ciepła, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Ptasie,Katowice

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5